מיוחד לפסח: חווית יציאת מצרים מוחשית ומרתקת

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ארגון "חסדי נעמי" בהפקה ייחודית לילדים לקראת חג הפסח: "עשרת המכות" – חוויה חינוכית מוחשית ומרתקת של סיפורי עשרת המכות וניסי יציאת מצרים, המכניסה את הילדים לאווירת ליל הסדר.

ב'חסדי נעמי' לא שוקטים על השמרים. לקראת חג הפסח מפתיע הארגון בהפקה חינוכית ומושקעת לילדים – סדרת דיסקים (שמע) ייחודית ומושקעת על עשרת המכות', ניסי יציאת מצרים וסיפורי החג בעריכה מיוחדת.

הסדרה כוללת 3 דיסקים מרתקים וממחישה במקצועיות ומעוררת התפעלות, את עשרת המכות ותלאות העם במצרים הנאבקים עם הדם, הצפרדע ויתר המכות.

הסדרה הייחודית מלווה את הילדים מתחילת שעבוד מצרים, ועד לניסי קריעת ים סוף. הסדרה הערוכה בטוב טעם ובלווי מוסיקה ואפקטים שונים, נשמעת בקשב ובנשימה עצורה, ומכניסה את הילדים בציפייה לאווירת ליל הסדר, ומתוך משמעות מחודשת של סיפור ההגדה.

בנוסף, הפיקו ב"חסדי נעמי" עוד 3 דיסקים נוספים, 'סיפורים לחג הפסח', 'מנגינות פסח לילדים' ו'שירי פסח', המלווים את ההכנות לחג באומר ובצליל.

הפקת הדיסקים המושקעת שנעשתה ללא כוונת רווח, מצטרפת לסדרת הדיסקים לילדים שהפיק הארגון, הכוללת כמאה דיסקים של סיפורי צדיקים ואגדות חז"ל. את הפרויקט הייחודי, נטלה העמותה על עצמה בכדי לאפשר לכל משפחה בישראל להעניק ערך חינוכי אמיתי לילדיה, ולמלא את שעות הפנאי בערכי הנצח של תורת חז"ל, כשגם סדרת החג הנוכחית מעשירה את הילדים מאוצרות החג.

את הסדרה הנוכחית ואת כל סדרת השמע מבית 'חסדי נעמי' ניתן להשיג בלעדית ב"חסד נטו" ברחוב שלמה המלך 29 בבני-ברק במחיר עלות סמלי של 2.5 ₪ בלבד לדיסק. וכן ברכישה און ליין באתר:  http://www.cd4kids.co.il ניתן גם להתעדכן בעמוד הפייסבוק: https://www.facebook.com/cd4kids

דיסקים לפסח חסדי נעמי מתוך סדרת דיסקים לילדים
דיסקים לפסח חסדי נעמי מתוך סדרת דיסקים לילדים

תגובות

האזנה לשידור החי