המתנה החינוכית לחנוכה: "נס לי" – סיפורים ושירים לחנוכה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

356469-נסלי דיסק סיפורי ושירי חנוכה

ארגון "חסדי נעמי" בהפקה ייחודית לחג החנוכה: "נס לי" – חוויה חינוכית של סיפורים ושירי חנוכה להאזנה, מהדורה מיוחדת לילדים ולגיל הרך.

ב'חסדי נעמי' לא שוקטים על השמרים. לקראת חג החנוכה מפתיע הארגון בהפקה חינוכית ומושקעת לילדים – דיסק מיוחד של סיפורי ושירי החג בעריכה מיוחדת. בדיסק הערוך בטוב טעם ובלווי מוסיקה ואפקטים שונים, מסופרים כל מאורעות החנוכה, כמו: מלחמת החשמונאים ביוון, נס פך השמן, מעשה חנה ושבעת בניה והגבינה המלוחה של יהודית הצדקת. מדרשי חז"ל על מלחמות החשמונאים וסיפורי החג מסופרים בטוב טעם ובשיתוף ילדים לצד כל שירי החג המוכרים והאהובים על הילדים בהפקה מוזיקלית מושלמת.

הפקת הדיסק שנעשתה ללא כוונת רווח, מצטרפת לסדרת הדיסקים לילדים שהפיק הארגון, הכוללת  דיסקים של סיפורי צדיקים ואגדות חז"ל. את הפרויקט הייחודי נטלה העמותה על עצמה בכדי לאפשר לכל משפחה בישראל להעניק ערך חינוכי אמיתי לילדיה, ולמלא את שעות הפנאי בערכי הנצח של תורת חז"ל, כשגם הדיסק הנוכחי מעשיר את הילדים מאוצרות החג.

את הדיסק נס-לי ואת כל סדרת השמע מבית 'חסדי נעמי' ניתן להשיג בלעדית ב"חסד נטו" ברחוב שלמה המלך 29 בבני-ברק במחיר עלות סמלי של 2.5 ₪ בלבד.

תגובות

האזנה לשידור החי